Diş Beyazlatma

Bem beyaz dişlerle etkileyici gülümsemeye merhaba deyin.

Etkileyici bir gülümsemenin anahtarı, pırıl pırıl ve bembeyaz dişlerdir. Diş beyazlatma, çeşitli nedenlerle renk değiştirmiş ve sararmış dişlerin rengini kişiye özel birkaç ton açmak için uygulanan kozmetik bir çözümdür. Diş hekimliğinde estetik ve restoratif maddelerin gelişmesiyle pek çok renk, şekil, konum bozuklukları kolaylıkla çözümlenebilmektedir.

before after

Diş Beyazlatma Öncesi ve Sonrası

Pırıl pırıl dişler

Şahane bir gülüş

Tek seans

“Dişlerin doğal renkleri yıllarla ve kullanılan çay, kahve sigara etkisiyle koyulaşır. Nedeni her ne olursa olsun dişleriniz daha beyaz ve estetik olabilir.“

Renklenmiş dişlerin beyazlatılması (bleaching), diğer restoratif metotlara kıyasla daha pratik ve zararsızdır. Dişlere porselen vs. yaptırmak yerine beyazlatma yöntemi uygulanır ve bu işlem sonunda dişler durumuna göre sekiz - on tona kadar açılır. Beyazlatma, dişlerin yapısında (mine ve dentin tabakasında) oluşan renklenmeleri giderme işlemidir.

Ağartıcı ilaç, hekim tarafından diş üzerine yerleştirilir. İlgili dişin üzerine mavi / yeşil renkli ışık kaynağı belli bir süre tutulur. İşlem bittiğinde sonuç hemen gözlenir.

Adres

Şirinevler - ISATANBUL

0212 551 65 55

Bilgi ve Randevu İçin :

Çalışma Saatlerimiz

Hafta içi : 9:00 - 18:00

Bize Ulaşın!

info@tiyadent.com